W tym roku w świetlicy podróżowaliśmy po Polsce. Poznawaliśmy kulturę, tradycje i specyfikę poszczególnych regionów/województw Polski.

30 maja planujemy zrobić uroczyste zakończenie naszego projektu "Cudze chwalicie - swego nie znacie". Z tej okazji, jak również z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka będziemy ćwiczyć umysł ciało i wesoło się bawić. Naszymi zabawami chcielibyśmy nie tylko umilić sobie czas, ale również wspomóc Oddział Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Dlatego włączamy się do akcji organizowanej przez Stowarzyszenie "Opolska Pozytywka", pod nazwą "II Bieg Zajączka". Każde dziecko będzie mogło w tym dniu wrzucić do skarbonki 2zł, a w zamian otrzymać kartkę z "pieczątką zajączka"

Całkowity dochód, który uda nam się zebrać zostanie przekazany na konto fundacji

Dziękujemy!

Inspektor Ochrony Danych Osobowych