„Marszałkowskie Talenty”.

Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium

Marszałka Województwa Opolskiego

w dziedzinie twórczości artystycznej – „Marszałkowskie Talenty”.

Oferta stypendialna adresowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych działających na terenie województwa opolskiego i służy wspieraniu rozwoju artystycznego dzieci i młodzieży, jak również ma na celu stworzenie możliwości doskonalenia warsztatu twórczego oraz pogłębiania specjalistycznej wiedzy i umiejętności przyszłych stypendystów. Stypendia w wysokości 7 600,00 zł będą przyznawane na zrealizowanie programu stypendialnego, w którego zakres może wchodzić realizacja na terenie województwa opolskiego projektu w zakresie twórczości artystycznej lub też podejmowanie działań mających na celu stworzenie odpowiednich warunków dla dalszego rozwoju i podnoszenia poziomu artystycznego stypendysty (udział w warsztatach, kursach, szkoleniach etc.).

Wnioski można składać do dnia 9 marca 2018 r. Wnioski do programu wypełniają rodzice uczniów lub szkoła. Wnioski można przesłać pocztą lub złożyć osobiście.

Szczegółowe informacje dostępne pod poniższym adresem :

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Agnieszka Halupczok