Zarząd Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 w Opolu prosi Rodziców o dokonanie wpłat pieniężnych na Komitet Rodzicielski w roku szkolnym 2017/2018.

Pieniądze, które Państwo wpłacacie na fundusz komitetu wracają do Waszych dzieci w postaci dofinansowania organizowanych uroczystości szkolnych i konkursów przedmiotowych. Pieniądze te przeznaczane są na nagrody w różnej postaci, dla uczniów naszej szkoły za dobre wyniki w nauce czy za osiągnięcia sportowe. Z pieniędzy komitetu pokrywane mogą być koszty m.in. dowozu dzieci na konkursy i zawody sportowe, organizowanych dyskotek i zabaw, zakupu różnego rodzaju wyposażenia dla klas np. szafki szkolne, sprzęt informatyczny, projektory czy żaluzje okienne. W związku z powyższym prosimy o finansowe wsparcie funduszu komitetu i z góry dziękujemy za dokonane wpłaty. Wypełnione deklaracje należy przekazać klasowym skarbnikom. Informujemy jednocześnie, że wpłata na Komitet Rodzicielski jest dobrowolna. Sugerowana minimalna kwota wpłaty to 50 zł.

Wpłat można dokonywać u skarbnika klasowego w wyznaczonym terminie.

Wszystkie klasy które dokonują wpłat, biorą udział w konkursie na zwrot 20% - szczegóły u trójki klasowej :-)

Deklaracja wpłaty składki na fundusz rady rodziców - klik