Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej lub Dowolnej

godz. 10.00 aula szkoły

dla wychowanków przedszkoli

Regulamin Festiwalu:

W konkursie mogą uczestniczyć przedszkolaki w kategoriach soliści, duety, zespoły, całe grupy przedszkolne

Każde przedszkole typuje nie więcej jak 3 utwory w wybranych kategoriach (np. 2 solistów i 1 zespół)

Repertuar – o tematyce wiosennej lub dowolnej

Podkład - półplayback lub akompaniament na żywo

(audio, mp3)

Jury oceniać będzie dobór repertuaru, dykcję i emisję głosu, a także interpretację utworu.

• Zgłoszenia - nazwa przedszkola, opiekun i nr tel., imię i nazwisko dziecka, grupa przedszkolna (w przypadku zespołów – podać ilość osób), tytuł utworu, rodzaj akompaniamentu – przesyłać do za pośrednictwem fax-u szkolnego (nr 77 4030850) lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne ze zgodą rodziców/opiekunów prawnych na udział w konkursie. Na stronie internetowej organizatora nie będą umieszczane materiały z konkursu wychowanków przybyłych placówek.

Wszelkie pytania można kierować bezpośrednio do organizatora – Anny Dul (692 463 777)