Dziś w naszej szkole gościliśmy Nataszę z Arizony. Amerykanka przyjechała do Polski aby pomagać studentom w rozwijaniu ich sprawności językowych. Spotkanie rozpoczęło się krótkim wykładem o systemie szkolnictwa w USA a następnie Natasza zaskakiwała nas ciekawostkami o miejscu, z którego się wywodzi. Pokazała nam infrastrukturę kampusu studenckiego w Arizonie, piękne zdjęcia Wielkiego Kanionu i przedstawiła kilka ciekawych faktów z jej prywatnego życia. Studentka przygotowała dla nas ciekawą prezentację, po której przystąpiliśmy do zadawania pytań. Byliśmy ciekawi nie tylko powodu przyjazdu studentki do Polski, ale też jej zainteresowań, ulubionego polskiego dania oraz jej poglądów dotyczących portali społecznościowych. Spotkanie odbyło się w języku angielskim. Gospodarzami wydarzenia była klasa dwujęzyczna 7e.