Na rok szkolny 2018/2019 (z racji najlepszych warunków ubezpieczeniowych wybranych przez Prezydium Rady Rodziców, spośród ofert, które wpłynęły) wybrana została oferta firmy Allianz.

Ubezpieczenie dzieci odbywa się poprzez skarbnika klasy - to jemu przekazujemy dane osoby ubezpieczeniowej, wpłacamy składkę. Następnie skarbnik kontaktuje się z opiekunem w Allianz , Panią Anetą Węgorkiewicz. Tel.  603 38 30 50, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podawana jest tylko i wyłącznie:
- klasa
- ilość osób ubezpieczonych (w formie liczby)
-  kwota wpłaty (adekwatna do ilości ubezpieczonych osób)

Na stronie www szkoły, w zakładce RR będzie przedstawiony certyfikat, warunki ubezpieczenia, druk zgłoszenia roszczenia w Allianz (warunki identyczne jak w roku poprzednim)

2. W przypadku nie akceptowania przez rodzica/opiekuna prawnego dziecka ww warunków, ubezpieczenie dziecka można dokonać indywidualne, w Towarzystwie wybranym przez samego siebie. Ulotki oraz warunki ofert, które wpłynęły do RR są przekazywane na zebraniach z rodzicami

W razie pytań jestem do dyspozycji

Czarnecka Agnieszka
Skarbnik RR