WYJŚCIE TO TEATRU LALEK AKADEMIA PANA KLEKSA DLA NASZYCH UCZNIÓW

Dnia 2.10.2018r. uczniowie klas czwartych wraz z wychowawcami obejrzeli w Teatrze Lalek w Opolu przedstawienie pt.,, Akademia Pana Kleksa” . Wspaniałe widowisko przedstawili doświadczeni aktorzy opolskiej sceny, wcielając się w role bohaterów Akademii. Uczniowie byli zachwyceni przedstawieniem, które powodowało, że oprócz świetnej zabawy poznali wartości tkwiące w tej niesamowitej książce. Świat bajek, snów i wesołych piosenek zachwyciły wszystkich. Zaczarowany świat Pana Kleksa na zawsze pozostanie w pamięci naszych uczniów, a pobyt w teatrze pozwoli uczniom zaprzyjaźnić się w teatrem jako miejscem kulturalnej rozrywki.

 mgr Jolanta Lubera

 

load more hold SHIFT key to load all load all

 

 

godlo

 

logo nowe
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Karola Musioła w Opolu
ul. Majora Hubala 2 45-267 Opole
tel 77 545 32 23; 77 545 32 24  fax: 77 40 30 850
NIP 754 315 63 13

 

© Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Opolu

designed by G. Labisz

grzegorzlabisz@gmail.com

 

BIP