Wycieczka edukacyjna do Niemiec

W ramach nagrody dla najlepszych uczniów: laureatów i finalistów VIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej trzy uczennice naszej szkoły Agnieszka Głuszkiewicz, Siofra Cassidy i Agnieszka Dudek wzięły udział w dniu 18 czerwca br. w wyjeździe edukacyjnym do Niemiec. Program wyjazdu obejmował zwiedzanie Twierdzy Königstein w Saksonii, zwiedzanie Multimedialnego Muzeum Parku Narodowego Szwajcarii Saksońskiej oraz pobyt w kompleksie basenów termalnych Toskana w Bad Schandau. Dziewczęta wróciły „naładowane nową energią” do dalszego pogłębiania swoich umiejętności językowych.

Gorące podziękowania składamy na ręce organizatora Posła na Sejm RP Ryszarda Galli oraz nauczyciela germanisty Pani Grażyny Dudek za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie uczennic do finału.

load more hold SHIFT key to load all load all