AKCJA RAZEM = WIĘCEJ

,, Otaczaj innych zrozumieniem”

 

Dnia 25.04.2018r. uczniowie klasy 2c gimnazjum wraz z wychowawcami przeprowadzili niecodzienną akcję na ulicach miasta w Opolu. Akcja została zorganizowana z okazji Miesiąca Autyzmu. Uczniowie na chodnikach rysowali kredą autorskie hasła- sentencje dotyczące tolerancji, autyzmu, miłości i przyjaźni. Celem tej akcji było uwrażliwienie ludzi na problem autyzmu oraz przypomnienie wszystkim najważniejszych wartości w życiu człowieka. W przyszłym roku pragniemy zaangażować więcej uczniów naszej szkoły, gdyż akcja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem, a zdjęcia z tego wydarzenia zostały umieszczone na oficjalnej stronie miasta Opola, promując pozytywne zachowania.

Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły oraz Dyrekcji Zarządu Dróg w Opolu za ogromne wsparcie!

,, Niebo jest w Twoim sercu”

Wychowawcy klasy 2c

mgr Jolanta Lubera

mgr Ewa Pawlik

load more hold SHIFT key to load all load all

 

 

godlo

 

logo nowe
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Karola Musioła w Opolu
ul. Majora Hubala 2 45-267 Opole
tel 77 545 32 23; 77 545 32 24  fax: 77 40 30 850
NIP 754 315 63 13

 

© Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Opolu

designed by G. Labisz

grzegorzlabisz@gmail.com

 

BIP