AKCJA RAZEM = WIĘCEJ

,, Otaczaj innych zrozumieniem”

Dnia 25.04.2018r. uczniowie klasy 2c gimnazjum wraz z wychowawcami przeprowadzili niecodzienną akcję na ulicach miasta w Opolu. Akcja została zorganizowana z okazji Miesiąca Autyzmu. Uczniowie na chodnikach rysowali kredą autorskie hasła- sentencje dotyczące tolerancji, autyzmu, miłości i przyjaźni. Celem tej akcji było uwrażliwienie ludzi na problem autyzmu oraz przypomnienie wszystkim najważniejszych wartości w życiu człowieka. W przyszłym roku pragniemy zaangażować więcej uczniów naszej szkoły, gdyż akcja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem, a zdjęcia z tego wydarzenia zostały umieszczone na oficjalnej stronie miasta Opola, promując pozytywne zachowania.

Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły oraz Dyrekcji Zarządu Dróg w Opolu za ogromne wsparcie!

,, Niebo jest w Twoim sercu”

Wychowawcy klasy 2c

mgr Jolanta Lubera

mgr Ewa Pawlik