NASI UCZNIOWIE ŚWIECĄ PRZYKŁADEM!!!

Dnia 13.04.2018 r. Uczniowie klasy 2c gimnazjum przekazali zebrane rzeczy dla Domu Dziecka w Opolu. Przez dwa miesiące wspólnie z Samorządem Uczniowskim i nauczycielami zbierali rzeczy dla potrzebujących. Szczególnie zaangażowali się uczniowie klas czwartych! Bardzo Wam dziękujemy za tyle książek i zabawek. Pani Anna Kita i Pani Grażyna Grabowska jak co roku bardzo dużo rzeczy przekazały dla najbardziej potrzebujących. Cały worek gier i puzzli zebrała i przekazała pani Iwona Talaga, która na bieżąco z uczniami z Samorządu Uczniowskiego nagłaśniała naszą akcję. Bardzo dziękujemy również rodzicom za wparcie naszej akcji, dziękujemy wszystkim tym, którzy potrafią zrozumieć innych i wczuć się w ich położenie. Uczniowie naszej szkoły potrafią dzielić się z innymi. Warto podkreślić, że akcja została zorganizowana po raz kolejny i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim , którzy nam pomagali!

,,Wielkie serce masz wtedy, kiedy oprócz siebie widzisz innych, bardziej potrzebujących”

mgr Jolanta Lubera

Współorganizator akcji ,, Podaruj innym radość”

Inspektor Ochrony Danych Osobowych