Na rok szkolny 2018/2019 (z racji najlepszych warunków ubezpieczeniowych wybranych przez Prezydium Rady Rodziców, spośród ofert, które wpłynęły) wybrana została oferta firmy Allianz.
 
Ubezpieczenie dzieci odbywa się poprzez skarbnika klasy - to jemu przekazujemy dane osoby ubezpieczeniowej, wpłacamy składkę. Następnie skarbnik kontaktuje się z opiekunem w Allianz , Panią Anetą Węgorkiewicz. Tel.  603 38 30 50, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Podawana jest tylko i wyłącznie:
- klasa 
- ilość osób ubezpieczonych (w formie liczby)
-  kwota wpłaty (adekwatna do ilości ubezpieczonych osób)
 
Na stronie www szkoły, w zakładce RR będzie przedstawiony certyfikat, warunki ubezpieczenia, druk zgłoszenia roszczenia w Allianz (warunki identyczne jak w roku poprzednim)
 
2. W przypadku nie akceptowania przez rodzica/opiekuna prawnego dziecka ww warunków, ubezpieczenie dziecka można dokonać indywidualne, w Towarzystwie wybranym przez samego siebie. Ulotki oraz warunki ofert, które wpłynęły do RR są przekazywane na zebraniach z rodzicami
 
W razie pytań jestem do dyspozycji
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
Czarnecka Agnieszka
Skarbnik RR

 

 

godlo

 

logo nowe
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Karola Musioła w Opolu
ul. Majora Hubala 2 45-267 Opole
tel 77 545 32 23; 77 545 32 24  fax: 77 40 30 850
NIP 754 315 63 13

 

© Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Opolu

designed by G. Labisz

grzegorzlabisz@gmail.com

Login Form