Zapraszamy do zapoznania się z informacjami odnośnie Egzaminu ósmoklasistów:

Informacje dla rodziców o egzaminie ósmoklasisty

Oświadczenie rodzica

Wejścia do szkoły na egzamin ósmoklasisty

Wewnętrzne procedury egzaminacyjne PSP 5

Wytyczne GIS MEN OKE w sprawie przeprowadzenia egzaminu

list testy

ZAŁĄCZNIK

od 1 czerwca br.

- konsultacje dla uczniów wszystkich klas.

Zajęcia będą prowadzone w reżimie sanitarnym wg Wytycznych GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych.

Rodzice/prawni opiekunowie uczniów zgłoszonych na zajęcia zobowiązani są do złożenia pisemnych oświadczeń.
Prosimy o zapoznanie się również z procedurami.

Jednocześnie przypominamy, że zdalne nauczanie zostało przedłużone do 26 czerwca.

Udział uczniów w konsultacjach na terenie szkoły (klasy VIII – od 25.05, klasy IV-VII od 1.06)

oraz organizacji zajęć rewalidacyjnych

wytyczne konsultacje

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa funkcjonowania  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego dla organizacji zajęć dla uczniów w formie konsultacji  oraz rewalidacji indywidualnej.

OŚWIADCZENIE RODZICÓW / PRAWNYCH OPIEKUNÓW DZIECKA

Uwaga Rodzice!

Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2020/2021

dla uczniów klas I-III trwają

do dnia 15 czerwca br.

Bardzo prosimy o wypełnienie kart i odesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zapisu do świetlicy (pobierz)

Udział uczniów klas I-III w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych

z elementami zajęć dydaktycznych od 25 maja 2020r.

men gis SP13

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa funkcjonowania Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego dla organizacji zajęć uczniów  klas 1-3

OŚWIADCZENIE RODZICÓW / PRAWNYCH OPIEKUNÓW DZIECKA

Opole, dnia 27 kwiecień 2020r.

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość. 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.

Więcej informacji o nauce TUTAJ

Informacje o egzaminach TUTAJ

Obraz o nauce online

egzamin

Opole, dnia 20 kwiecień 2020r.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat sprawdzianu predyspozycji językowych dla kandydatów do oddziału międzynarodowego i oddziałów dwujęzycznych klasy VII oraz próby sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziałów sportowych.

Opole, dnia 06 kwiecień 2020r.

Zapraszamy do udziału w akcji #zostańwdomu #czasnarelacje

Opole, dnia 26 marca 2020r.

list do rodziców 2 1

Opole, dnia 24 marca 2020r.

do rodzicow

Opole, dnia 20 marca 2020r.

Szanowni Państwo,

w przypadku potrzeby kontaktu z psychologiem lub pedagogiem prosimy o informację przez e-dziennik.

Opole, dnia 19 marca 2020r.

Drodzy Uczniowie Rodzice i Nauczyciele 1

Opole, dnia 13 marca 2020r.

Stateblue Floral Pattern Professional A4 1

Opole, dnia 12 marca 2020r.

REKRUTACJA TRWA!

Informujemy, że wnioski i zgłoszenia dziecka do szkoły można składać równiez drogą elektroniczną,

Opole, dnia 11 marca 2020r.

Szanowni Rodzice uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu

W trosce o bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły i ich rodziców oraz w ramach przeciwdziałania i rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zgodnie z rekomendacją Prezydenta Miasta Opola i w porozumieniu z organem prowadzącym Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z OI w Opolu zawiesza zajęcia dydaktyczne
i wychowawczo-opiekuńcze

na okres od 12 marca do 25 marca 2020r.

W tym czasie szkoła będzie zamknięta, a dzieci pozostają w domach pod Państwa opieką.

Ponadto informujemy, że Rodzicom/prawnym opiekunom przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy za okres nie dłuższy niż 14 dni (art. 4.1 ustawy z dnia 02 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacjach kryzysowych (Dz.U. z 2020r., poz. 374).

Na stronie ZUS zamieszczony jest druk oświadczenia o dodatkowym zasiłku opiekuńczym.

Proszę o śledzenie strony internetowej szkoły oraz wiadomości w e-dzienniku.

Alicja Mielniczuk

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu

Opole, dnia 20 marca 2020r.

Opole, dnia 24 marca 2020r.