IMIĘ I NAZWISKO

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ ORAZ GODZINA

SALA

KLASY IV - VIII

Martyna Radowska

Wspomaganie 8d

czwartek, lekcja 6

104

Anna Grabowska

Szkolne Koło Wolontariatu

czwartek, lekcja 6 i 7

305

Karolina Sroka 

Erasmus + Club

wtorek, lekcja 0

221

Karolina Sroka

język angielski-TIK 7e

wtorek, lekcja 7

236A

Elżbieta Dmochowska 

Konsultacje-biologia

czwartek, lekcja 7 

214

Magda Kadłubowska

 Anna Kita 

Samorząd Uczniowski

poniedziałek, lekcja 7

437

Urszula Michalik

Kółko przyrodnicze dla kl. 4

środa, lekcja 8

214

Barbara Jasińska

Kółko biologiczne 

czwartek, lekcja 8 

214

Katarzyna Helwing

wyrównawcze z j. angielskiego - klasy 7

czwartek, lekcja 0

318

Katarzyna Helwing

Przygotowanie do olimpiady z j. angielskiego

wtorek, lekcja 0

318

Dorota Olechnowicz

Koło chemiczne

poniedziałek, lekcja 1

209

Marzena Leżak 

Kółko historyczne

piątek 7 lekcja

305

Marzena Mazur

Koło fizyczne

wtorek 9 lekcja

210

Renata Patola

Koło biol-chem

Klasa 8a, 7g, 7b

Wtorek godz 7:30-8:00

Piątek 8 godz. l. co drugi

 tydzień

206

Aneta Ploch

Koło polonistyczne

czwartek, lekcja 0.

322

Joanna Glinowiecka

Zajęcia wyrównawcze 

z j.angielskiego dla klas 5.

poniedziałek, lekcja 8

429

Magda Szumara-Mokijewska

Konsultacje dla 

rodziców, uczniów

piątek, lekcja 6

303

Iwona Olejniczak-Rodzeń

Przygotowanie uczniów do 

konkursu Żak 2020

wtorek, środa 8 lekcja

417

Halina Brodziak

Chór

pon.15.30-16.15

106

Halina Brodziak 

Koło wokalne

czw. 9 lekcja/wg potrzeb 

106

K. Sarnecka - Furman

Koło z języka angielskiego

wtorek, lekcja 2

407

Aleksandra
Suska - Kloza

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas 6

czwartek, lekcja 6

223

Aleksandra Suska-Kloza

Kółko języka angielskiego - klasa 6e

wtorek, lekcja 6

101

Joanna Korzec

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 6

środa , lekcja 8

302

Joanna Korzec

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 7

środa , lekcja 9

302

Martyna Bęben

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 4

poniedziałek, lekcja 7

306

Martyna Bęben

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 4

poniedziałek, lekcja 8

306

Anna Pakos

Wspomaganie w klasie 8D- Zosia Adamczyk

środa, 1 lekcja

104

Dominika Płoucha

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy IVD

czwartek lekcja 6

301

Dominika Płoucha

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas:5E,6F,4A, 4D

wtorek,lekcja 1,kl.6F,5E

piątek lekcja 6-kl.4 A, 4D

co dwa tygodnie

301

Dominika Płoucha

Konsultacje

czwartek, lekcja 1

301

Dominika Płoucha

Zajęcia teatralne

zmiennie

301

Grzegorz Labisz

Robotyka

środa 15.40

236a

Katarzyna Przybyłek

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne klasa V g

poniedziałek 7 lekcja

101/301

Katarzyna Przybyłek

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne klasa VI d

wtorek 1 lekcja

101/301

Katarzyna Przybyłek

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne klasa VI e

wtorek 6 lekcja

101

Katarzyna Przybyłek

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne klasa V d

środa 7 lekcja

101/301

Katarzyna Przybyłek

rewalidacja

czwartek 8 lekcja

238

Katarzyna Przybyłek

rewalidacja

piątek 6 lekcja

238/SDŚ

Iwona Kucała-Łuniewicz

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (8B, 6E, 6D)

poniedziałek, lekcja 7

220

Iwona Kucała-Łuniewicz

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (4B)

środa, lekcja 6

220

Iwona Kucała-Łuniewicz

Kółko teatralne

piątek, lekcja 6 i 7

220

Aneta Leśniak

Biofeedback

środa, lekcja 8

 

Anna Drej

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

kl. 5: f,g,h

poniedziałek, lekcja 8

378

Anna Drej

Rewalidacja SZ.Janeczek(4a)

wtorek, lekcja 1 

środa, lekcja 5

378

380

Anna Drej

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

kl 4a

środa,lekcja 2

378

Anna Drej

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

kl4b

środa, lekcja 6

378

Anna Drej

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

kl 6: b,c

środa, lekcja 8

378

Anna Drej

Rewalidacja E. Maczura 4a

piątek, lekcja 1

378/ SDŚ

KLASY I - III

Anna Kansy

Gry i zabawy językowe - 

język niemiecki kl. 1-3

wtorek, lekcja 5

360

Anna Markuszewska

Kółko gitarowe kl 3a

środa, lekcja 6

sala bajek

Anna Markuszewska

Kółko gitarowe zaawans.

środa, lekcja 8

sala bajek

Magdalena Józwa

Ozoboty - uczymy dzieci

programować kl. 2

środa,  lekcja 6

383

Magdalena Józwa

Zajęcia wyrównawcze z

języka polskiego kl. 2

piątek,  lekcja 7

383

Magdalena Józwa

Innowacja - "Idziemy przez świat z Ozobotem za pan brat" dla klasy 2b

wtorek, lekcja 4

383

Anna Dul

Kółko plastyczne - mała 

motoryka - klasy 1

wtorek, lekcja 6

365

Anna Dul

Musiołowe Słowiki -

chór klas 1-3

poniedziałek 14.15-15.15

wtorek 7 lekcja

365

Anna Bujanowska

Kółko plastyczne kl. 2-3

poniedziałek, lekcja 7

372

  1. Werner

Kółko gitarowe dla klasy 3b i 3d

piątek, lekcja 7

365

  1. Werner

Kółko gitarowe dla kl. 3c i starszych

piątek, lekcja 8

371

  1. A. Werner

Zajęcia ruchowe

poniedziałek, lekcja 5

sala 250

  1. Werner

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 3c,d

poniedziałek, lekcja 7

371

  1. Werner

Techniki uczenia się - kl. 3a, d

poniedziałek,  lekcja 6

371

  1. Werner

Techniki uczenia się - kl. 3b, c

poniedziałek, lekcja 8

371

Joanna Parasiewicz

Kółko ortograficzne - kl. 3 - uczeń zdolny

piątek, 12:50 - 13:35

368

Joanna Parasiewicz

Taniec, klasy 1 

wtorek, 15:30 - 16:15

sala lustrzana

Joanna Parasiewicz 

Taniec, klasy 1 

czwartek, 15;30 - 16;15 

sala lustrzana

Katarzyna Macioszek 

“Zajęcia relaksacyjne z bajka w tle” - kl. 1-3

piątek, 13:45-14:30

 (7 lekcja)

sala bajek

Katarzyna Macioszek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki
kl. 3c,d

czwartek, 13:40 - 14:25

(7 lekcja)

371

Anna Bujanowska

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

środa, lekcja 7

372

Anna Bujanowska

“ Zabawy logiczne z Mojo” innowacja w klasie 2c

środa, lekcja 6

375

Barbara Ponicka

Innowacja “Kodowanie z klasą” dla kl. 2d

wtorek, lekcja 1

363

Barbara Ponicka

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne 

kl. 3

wtorek, lekcja 6

363

Barbara Ponicka

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne 

kl. 1

wtorek, lekcja 7

363

Barbara Ponicka

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne 

kl. 2 

piątek, lekcja 6

363

Dominika Mazur 

,,Kreatywki” klasy III

wtorek , lekcja 6. 

346

Iga Wedler

Kółko plastyczno-techniczne “Kreatywna pracownia”, klasa I e

wtorek, lekcja 5

177

 

 

godlo

 

logo nowe
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Karola Musioła w Opolu
ul. Majora Hubala 2 45-267 Opole
tel 77 545 32 23; 77 545 32 24  fax: 77 40 30 850
NIP 754 315 63 13

 

© Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Opolu

designed by G. Labisz

grzegorzlabisz@gmail.com