Klasa Id bierze udział w projekcie, który polega na wymianie ze szkołą w Tarnowskich Górach za pomocą platformy eTwinning. W ramach projektu, chcemy pokazać jak spędzamy czas na świetlicy szkolnej. W pierwszej fazie projektu zakodowaliśmy swoje imiona, które wysłaliśmy do szkoły partnerskiej. Następnie, rozkodowaliśmy imiona naszych partnerów i wysłaliśmy im własnoręcznie zrobione kartki Bożonarodzeniowe z życzeniami w języku angielskim. Uczniowie ze szkoły partnerskiej także obdarowali Nas pięknymi kartkami Bożonarodzeniowymi, które wywarły na nas ogromne wrażenie. Nasz projekt będzie trwał aż do kwietnia. W ramach projektu mamy jeszcze zamiar pokazać szkole partnerskiej jak spędzamy czas na świetlicy szkolnej i jak wygląda nasza szkoła. Na końcu chcemy spotkać się z naszymi partnerami za pomocą wideokonferencji. Poniżej prezentujemy foto-relację z naszego przedsięwzięcia.