Nietypowy finał III Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen”

Ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie uczniów etap finałowy III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen?” dla szkół podstawowych, planowany na koniec marca 2020 roku, został przesunięty w czasie i odbędzie się w maju formie online. Miło nam poinformować, iż do finału ogólnopolskiego została zakwalifikowana uczennica naszej szkoły Natalia Dybała z klasy 8b (poziom A1-A2). Przed Natalią mnóstwo pracy, gdyż musi zmierzyć się z 4 trudnymi tematami:
-Czy sklepy z zabawkami wymierają?
-Czy Niemcy kochają pluszaki?
-175 lat Zoo w Berlinie
-Podróże nauczyciela z Niemiec po świecie.
Oprócz części pisemnej, zaplanowanej na 23 maja br., odbędzie się również część ustna online - 30 maja na platformie Zoom. Natalia przygotowuje się do konkursu pod kierunkiem p. Grażyny Dudek podczas nauczania zdalnego na platformie MS Teams.
Trzymamy kciuki!

PSNJN 1