MEDALOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Międzyszkolna rywalizacja sportowa rozpoczęła się jak co roku zawodami w biegach przełajowych. Bardzo dobrze wypadli w nich nasi uczniowie zarówno w rywalizacji indywidualnej jak i drużynowej.

Wyniki:

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych:

I miejsce - chłopcy z rocznika 2005-2006 w składzie: Wiktor Andruszko, Daniel Łeśko Mateusz Pietras, Max Janowicz, Wiktor Bednarek, Kamil Eismart Jan Dec, Szymon Szkliński, Tymon Gawroński.

I miejsce - chłopcy z rocznika 2007-2008 w składzie: Jan Datko, Błażej Basta, Michał Przysiecki, Jakub Michura, Mateusz Stefanowski, Kacper Haręża, Tymon Koziar, Jacek Szumilas i Michał Drozd.

II miejsce - dziewczęta z rocznika 2007-2008 w składzie: Wiktoria Bańkowska ,Hanna Mielnik ,Adrianna Pawliszyn , Hanna Ziółkowska , Weronika Ciesiółka, Weronika Ferlin, Aurelia Szcześniak, Pałlina Jaśniewska.

Mistrzostwa Wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych:

I miejsce - chłopcy z rocznika 2005-2006 w składzie:Wiktor Andruszko, Daniel Łeśko Mateusz Pietras, Max Janowicz, Kamil Eismart Jan Dec, Szymon Szkliński, Tymon Gawroński, Alan Dziura, Tomasz Marciniak.

V miejsce - chłopcy z rocznika 2007-2008 w składzie: Jan Datko, Błażej Basta, Michał Przysiecki, Jakub Michura, Mateusz Stefanowski, Kacper Haręża, Dawid Kopczyński, Tymon Koziar, Jacek Szumilas i Michał Drozd.

Mistrzostwa Polski w sztafetowych biegach przełajowych:

VI miejsce - chłopcy z rocznika 2005-2006 w składzie:Wiktor Andruszko, Daniel Łeśko Mateusz Pietras, Wiktor Bednarek, Max Janowicz, Kamil Eismart Jan Dec, Szymon Szkliński, Tymon Gawroński, Alan Dziura,Antoni Rumak, Tomasz Marciniak

Mistrzostwa Opola w drużynowych biegach przełajowych:

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych:

I miejsce - Wiktoria Bańkowska z klasy 6

I miejsce -Wiktor Andruszko z klasy 8