MEDALOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Międzyszkolna rywalizacja sportowa rozpoczęła się jak co roku zawodami w biegach przełajowych. Bardzo dobrze wypadli w nich nasi uczniowie zarówno w rywalizacji indywidualnej jak i drużynowej.

Wyniki:

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych:

I miejsce - chłopcy z rocznika 2005-2006 w składzie: Wiktor Andruszko, Daniel Łeśko Mateusz Pietras, Max Janowicz, Wiktor Bednarek, Kamil Eismart Jan Dec, Szymon Szkliński, Tymon Gawroński.

I miejsce - chłopcy z rocznika 2007-2008 w składzie: Jan Datko, Błażej Basta, Michał Przysiecki, Jakub Michura, Mateusz Stefanowski, Kacper Haręża, Tymon Koziar, Jacek Szumilas i Michał Drozd.

II miejsce - dziewczęta z rocznika 2007-2008 w składzie: Wiktoria Bańkowska ,Hanna Mielnik ,Adrianna Pawliszyn , Hanna Ziółkowska , Weronika Ciesiółka, Weronika Ferlin, Aurelia Szcześniak, Pałlina Jaśniewska.

Mistrzostwa Wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych:

I miejsce - chłopcy z rocznika 2005-2006 w składzie:Wiktor Andruszko, Daniel Łeśko Mateusz Pietras, Max Janowicz, Kamil Eismart Jan Dec, Szymon Szkliński, Tymon Gawroński, Alan Dziura, Tomasz Marciniak.

V miejsce - chłopcy z rocznika 2007-2008 w składzie: Jan Datko, Błażej Basta, Michał Przysiecki, Jakub Michura, Mateusz Stefanowski, Kacper Haręża, Dawid Kopczyński, Tymon Koziar, Jacek Szumilas i Michał Drozd.

Mistrzostwa Polski w sztafetowych biegach przełajowych:

VI miejsce - chłopcy z rocznika 2005-2006 w składzie:Wiktor Andruszko, Daniel Łeśko Mateusz Pietras, Wiktor Bednarek, Max Janowicz, Kamil Eismart Jan Dec, Szymon Szkliński, Tymon Gawroński, Alan Dziura,Antoni Rumak, Tomasz Marciniak

Mistrzostwa Opola w drużynowych biegach przełajowych:

I miejsce - dziewczęta z rocznika 2007-2008 w składzie: Wiktoria Bańkowska ,Hanna Mielnik ,Adrianna Pawliszyn , Hanna Ziółkowska

I miejsce - chłopcy z rocznika 2005-2006 w składzie: Wiktor Andruszko, Daniel Łeśko Mateusz Pietras, Max Janowicz,

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych:

I miejsce - Wiktoria Bańkowska z klasy 6

I miejsce -Wiktor Andruszko z klasy 8

II miejsce -Daniel Łeśko z klasy 8

I miejsce - Oskar Lubański z klasy 5h

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!

20190924 125622

Wczytaj dalsze wczytaj

 

 

godlo

 

logo nowe
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Karola Musioła w Opolu
ul. Majora Hubala 2 45-267 Opole
tel 77 545 32 23; 77 545 32 24  fax: 77 40 30 850
NIP 754 315 63 13

 

© Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Opolu

designed by G. Labisz

grzegorzlabisz@gmail.com

 

BIP